Kas geriau: pižama ar naktiniai marškiniai?

pižamaIš tiesų, klausimas, kas geriau, naktiniai marškiniai, ar pižama, šiek tiek panašus į klausimą apie kiaušinį ir vištą – kuris pirmiau. Tai toks klausimas, kuris neturi vieno teisingo atsakymo, turi juos du. Kai kurios moterys teigs, kad tik pizamos internetu yra vienintelis teisingas sprendimas, kitos tikins, kad reikia turėti naktinius marškinius, nes tai geriausias drabužis. O mes sakome, kad tiek pizamos internetu, tiek naktiniai marškiniai turi savo pliusus ir minusus, tik tereikia mokėti juos atskirti.

Kur labiau pravers pižama

Lyginant, kas geriau, galima tą daryti atsižvelgiant į situaciją. Mat iš tiesų tiek vieną, tiek kitą naktinį drabužį praverstų turėti kiekvienai moteriai. Tačiau šie rūbai yra pritaikomi skirtingais atvejais. Tarkime, vienas iš atvejų, kada pizamos moterims gali labiau praversti negu naktiniai marškiniai, yra kelionės. Jeigu tenka nakvoti daugiavietyje hostelyje, kur viename kambaryje yra daug lovų ir miega daug skirtingų žmonų, tuomet patogiau miegoti apsivilkus taip, kad jokie kūno judesiai nenublokštų nuo jūsų svarbiausių drabužių ir per daug neapnuogintų. Juk nesinorėtų, kad miegotumėte su naktiniais marškiniais, neveik visai nusispardę antklodę, o iš po jos kyšotų jūsų kojos, pilvas ar dar kas nors, ko nevalia matyti svetimoms akims. Tad pižamos moterims tikrai yra naudingos tada, kai tenka miegoti ne privačioje aplinkoje. Tas pats ir su ligoninėmis, nakvynėmis festivaliuose ar svečiuose – jeigu jaučiate, kad aplinka nėra privati, geriau visada pizama.
Mes žinome, kas yra šaltos žiemos, nors galbūt nesame buvę Skandinavijoje. Šaltą žiemą reikia miegoti ne po vieną, arba… Turėti šiltą pižamą. Iš tiesų pižamos yra pasiūtos šilčiau. Jeigu imsime šilčiausio audinio naktinius marškinius ir pižamą, vis tiek nugalės pizamos. Taigi, toms, kurios labiausiai bijo šalčio, labiausiai ir praverstų šilta pižama.

Kada nugalės naktinukai

Kitais atvejais galbūt pizamos moterims, internetu perkamos, liks antroje eilėje. Tarkime, vasarą, kai karšta, norisi miegoti išvis tik su apatiniais arba su pačiais lengviausiais naktinukais. Žinoma, yra ir tokios lengvutės bei trumpos pizamos merginoms, kurias galima ir vasarą dėvėti, bet dauguma merginų sakytų, kad su trumpučiais naktinukais vis tiek bus patogiau.

Jeigu norite dėvėti gundantį naktinį drabužį, vėlgi, turbūt pižama moterims dažniau bus pasiūta kaip praktiškas dalykas, o labiau gundančiai atrodys kokie nors specialūs ploni naktinukai su nėriniais. Tad renkantis šiuos drabužius, tikimasi, galima atsižvelgti ir į tai, kokių poreikių turite – ar tik patogiai išsimiegoti, ar ir kuo patraukliau atrodyti. Apskritai, kai kurioms moterims nėra patogu miegoti su pižama dėl to, kad ši trinasi, o miegant be apatinių ir su naktinukais, galima leisti odai laisviau kvėpuoti, patirti daugiau komforto.

Tad privačioje aplinkoje moterys mielai renkasi naktinius marškinius, taip pat tada, kai nori atrodyti gražiau, bei tada, kai būna labai karšta miegoti.

Ką mano moterys

Kaip ir galima tikėtis, kiekviena mano skirtingai. Internete galima rasti visokių komentarų apie pižamas ir naktinius marškinius. Štai Dovilė komentuoja: „Neįsivaizduoju savęs be pižamos naktį. Jau taip prie jos esu pripratusi, kad tikrai neiškeisčiau nei į kitą, nei į kitus naktinius marškinius. Be to – ji dar ir labai miela, su kačiukais ir šuniukais“, – komentuoja Dovilė. Agnė komentuoja priešingai: „O man pižama asocijuojasi su ligonine, nes tik ten ją dėviu. Namie miegu su naktinukais“.