Vyro bagažas važiuojant prie jūros

juodos glaudes vyramsJeigu prie jūros važiuoja visa šeima ir rūpestinga motina surenka ir sudeda visą bagažą, labai maža tikimybė, kad kas nors iš šeimos paliks glaudes namie. Motina sužiūrės ir sutikrins viską taip, kad maudymosi glaudės būtų tvarkingai surūšiuotos ir galbūt net vyrai ir vyrukai turėtų lagamine jas ir po kelias. Tačiau, jeigu į kelionę vyksta vienas išsiblaškęs vienišius, gali būti, kad ir vėl kartosis scenarijus, kai į jūrą tenka eiti su plačiais šeimyniniais apatiniais, bangoms taip stengiantis juos nuplėšti. Maudytis smagu, tačiau smagiau tada, kai rankos gali būti naudojamos plaukimui, o ne tam, kad nenusmuktų maudymosi glaudės, tiksliau, apatiniai, virtę jomis. Jeigu pasiimsite tikras glaudes, o dar ypač kokybiškas, jos laikysis tvirtai, ir maudytis bus patogu. Tačiau, kita bėda. O kas, jeigu pamiršite ką nors kita? Jeigu dantis teks viešbutyje valytis pirštu arba savadarbiu iš pieštuko ir plaukų padarytu šepetėliu? Kas, jeigu savo puodelio neturėsite ir teks vandenį iš jūros kriauklių gerti? Trumpa atmintinė padės išsiblaškiusiems vienišiams pasiimti svarbiausius dalykus, reikalingus važiuojant prie jūros.

Paplūdimio kilimėlis

Jeigu jūsų kelionės tikslas yra jūra, o ne baseinas viešbutyje, jums reikės pasirinkti patogiu paplūdimio kilimėliu, kad nereikėtų ir vėl vietoje jo tiestis savo kostiuminių kelnių. Kai turėsite patogų kilimėlį, vėliau ant jo galėsite ir palikti savo daiktus bei eiti maudytis. Ramia galva galėsite plaukti tada, kai kilimėlis ant kranto matysis, todėl verta jį imti išskirtinės spalvos. Lietuvos paplūdimiai gana saugūs, tačiau daug kur pietinėje Europos dalyje klesti paplūdimių vagys, todėl kur kas geriau yra vis iš jūros pažvelgti į krantą ir įsitikinti, kad keisti žmonės nesisukinėja prie jūsų daiktų.

Apsauga nuo saulės

Keliaujate prie jūros, tad ten tikrai bus vasara, ar ji užklupusi Lietuvoje, ar kitoje Pusiaujo pusėje. Tačiau pasikepinti spinduliuose veikiausiai teks. Ir nors visi mes mėgstame saulutę, nes ji prigamina gerųjų vitaminų, pakelia nuotaiką, tačiau taip pat turime jos ir saugotis. Jeigu matėte filmą „Geras, blogas ir bjaurus“, gal atsimenate kultinę sceną, kurioje Klintas Ystvudas šliaužia dykuma, kurioje paliktas numirti. Jam kepa oda, jis miršta karštyje, dėl to žiūrovus stulbina įdomi scenografija – kažkas panašaus į kiaulienos faršą, suklijuotą ant aktoriaus ir režisieriaus veido. Ta imitacija verčia įsivaizduoti, kaip stipriai nukepę šis žavus aktorius! Kad jums taip neatsitiktų, prie jūros (ar net jei tai būtų ežeras) važiuokite su visomis apsaugomis nuo saulės. Imkite stiprų kremą nuo saulės, akinius su geru UV filtru, kepurę, skėtį paplūdimiui.

Glaudės

Kaip jau pajuokavome aukščiau, glaudes vyrams bus tas dalykas, kurį būtinai reikėtų pasiimti į kelionę. Gali būti, kad kokybiškas glaudes internetu tik gausite, o nuvykus prie jūros ne laikas ieškoti Wi-fi ir užsisakinėti į viešbutį šį siuntinuką, nes jo dar reikės ir palaukti porą dienų. Bet ir paskutinę dieną kraunantis lagaminą gali būti per vėlu, supratus, kad ir vėl į lagaminą dėsitės tas senas, sudilusias, ir sušaudytas maudymosi glaudes vyrams. Kam save statyti į nepatogią padėtį?

Geriau iš anksto pasirūpinti dalykais, kurių reikės prie jūros. Interneto parduotuvėje pardavinėjamos įvairiausios vyriskos glaudes interneru. Pasižvalgykite, išsirinkite siauras, platesnes, o gal tai bus gražūs nauji maudymosi sortai vyrams, vertinantiems visišką komfortą ir laisvę. Išsirinkite, užsisakykite, gaukite siuntinį ir su nekantrumu keliaukite prie jūros, žinodami, kad galėsite išbandyti savo naujausią pirkinį.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *